خانه

Shenzhen Vanwin Tracking Co.,Ltd نمایه شرکت

نمایه شرکت

شنژن ونوین رهگیری شرکت با مسئولیت محدود ، یکی از صنایع پیشرفته متخصص در تحقیق و توسعه ، تولید ، فروش سیستم نظارت بر ویدئو خودرو ، کیت های نظارت 3G / 4G / GPS ، سیستم نظارت بر توزیع کننده حمل و نقل عمومی فکری ، پیشخوان افراد ویدئو است.محصولات ما به DVR موبایل SD HDD ، DVR کنترل از راه دور 3G ، دستگاه تبلیغات چند رسانه ای خودرو ، دوربین ماشین ، نرم افزار اشاره دارد. آنها به طور گسترده ای در حمل و نقل عمومی استفاده می شوند ،

ترافیک مسافران ، تدارکات ، اتومبیل های اجرای قانون ، اسکورت و غیره. با تکنولوژی تحقیق بسیار قوی ، سابقه صنعت ارشد ، کیفیت خوب پایدار ، ظرفیت تولید و تحویل به موقع ، خدمات با بازده بالا ، به زودی در یکی از رهبران بازار به دست آوردیم .


4G / 3G DVR ما از سال 2010 که مورد کاوش قرار گرفته است ، در سراسر جهان مورد استقبال قرار گرفته است.ماشین های تبلیغات و DVR های VPN به ترتیب در سال 2013 و 2014 برای مشتریان روسیه و مصر به طور سفارشی سفارشی شده اند ؛ سیستم مقابله با ویدیو هنگام ارائه در سال 2014 بیش از 98 درصد دقت داشته است ، که در سطح جهانی به دست آورد.


با ظرفیت بسیار قوی تحقیق و کیفیت بسیار بالا ، ما در پروژه های نظارت بر ویدئو در مورد شرکت اسکورت Fuzhou ، گروه Shanxi Tianshilongtong ، گروه حمل و نقل Guangxi Chaoda برنده شدیم ؛ حتی در سال 2013 ما با موفقیت برنامه سیستم ویدیویی اتوبوس های شهری را در مکزیک و 2014 به اتمام رسانده بودیم پروژه اتوبوس ها از موریس ، و 2015 اتوبوس های والس در انگلیس و افرادی که برای فرودگاه سنگاپور حساب می شوند و سفارشی سازی نظارت قطار برای چین دولت و هونان Zhonggong گروه نظارت بر تمام وسایل نقلیه. آنها فقط چند نمونه است.


ما برای رفع نیازهای مردم از سراسر جهان ، محصولات جدید را بهبود خواهیم بخشید و محصولات جدید را با توجه به خواسته های بازار کشف خواهیم کرد.

 

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پروژه های سفارشی سازی ، به اخبار شرکت ما مراجعه کنید

 

1. mdvr بیش از 8 سال در طول عمر با تکنولوژی ضد لرزش کلاس جهانی است.
در صورت نیاز می خواهیم ویدیو را به شما نشان دهیم.
 
2. فناوری محافظت از پرونده ویدیویی .در شرایط بد ، به طور کلی ویدئو از بین نمی رود اما بسیاری از تامین کنندگان آن را ندارند.
 
3. توابع بیشتر در MDVR ما به راحتی مانند پورت RJ45 lan ، رابط RS232 / 485 ، ورودی زنگ هشدار 8ch ، سنسور G ، فناوری حفاظت از قدرت UPS است.
 
4. ما می توانیم توابع بیشتری را بر روی MDVR خود سفارشی کنیم.برخی از نمونه های پروژه ها: VPN MDVR از مصر ، شمارنده افراد ویدئویی مبتنی بر وب از سنگاپور و CO ، کنترل نزدیک باز درب 8 ولت MDVR از بلاروس ، سنسور روغن MDVR از مالزی و پروژه جدید از ایالات متحده در موردبارگیری FTP ،دستورات FTP ، OSD 1 و 2 از طریق http سفارشی می شوند.اطلاعات هشدار به سیستم عامل شخص ثالث ؛وضعیت سلامت به شخص ثالث ، مدیریت دولت کامیون Muck و غیره.
 
مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

1. در سال 2008 شرکت شنژن Vanwin Tracking Co.، Ltd تولید و تولید ماشین آلات تبلیغاتی و سایر محصولات مرتبط را برای مشتریان در چین ایجاد کرد.

2. در سال 2009 ما DVR 4CH را برای خودروی خود به نام تجاری دیگر خود برای بازار داخلی عرضه کردیم. تا کنون ما DVR Mobile Home Brands را به مشتریان چینی عرضه می کنیم مگر آنکه DVR ما خارج از کشور ما را صادر کند.

3. در 3g DVR ما تا به حال از سال 2010 در سراسر جهان مورد استقبال قرار گرفته است

4. در سال 2011، دفتر خود را در استان گوانگشی باز کردیم

5. با ظرفیت تحقیق بسیار قوی و کیفیت بسیار بالا، ما در پروژه های مانیتورینگ ویدیو در مورد شرکت اسکورت فوجو، Shanxi Tianshilongtong گروه، گروه Guangxi Chaoda حمل و نقل در سال 2012 برنده شد.

6. حتی در سال 2013، ما بیش از 1500 مجموعه تلویزیونی سیستم های ویدئویی اتوبوس های شهر را در مکزیک تکمیل کردیم.

7. در سال 2014، ما پروژه های اتوبوس 800 مجموعه 3G MDVR از مشتری موریسیوس را انجام دادیم و از سال 2014 محصولات ویدئویی جدیدی از محصولات بی نظیرمان توسعه داده ایم که توسط مشتریان بسیار مورد ستایش قرار گرفته است.

8. 2015 اتوبوس های خیابانی در انگلیس و افرادی که برای فرودگاه در سنگاپور و سفارشی کردن نظارت قطار برای دولت چین و گروه هونان Zhonggong گروه همه نظارت بر وسایل نقلیه هستند. همه آنها موفقیت بزرگی بوده اند.

ما در آینده بهتر و بهتر خواهیم شد و نوآوری خواهیم کرد، محصولات جدید را به نیازهای بازار ارزیابی می کنیم تا نیازهای مردم را از سراسر جهان تامین کنیم.

Shenzhen Vanwin Tracking Co.,Ltd Shenzhen Vanwin Tracking Co.,Ltd Shenzhen Vanwin Tracking Co.,Ltd Shenzhen Vanwin Tracking Co.,Ltd Shenzhen Vanwin Tracking Co.,Ltd
1 2 3 4 5
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

اقیانوسیه

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

توزیع کننده / عمده

صادر کننده

فروشنده

مارک های : پیگیری Vanwin

فروش سالانه : 3,000,000-5,000,000

سال تاسیس : 2008

صادرات کامپیوتر : 80% - 90%

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

چین Shenzhen Vanwin Tracking Co.,Ltd گواهینامه ها چین Shenzhen Vanwin Tracking Co.,Ltd گواهینامه ها چین Shenzhen Vanwin Tracking Co.,Ltd گواهینامه ها چین Shenzhen Vanwin Tracking Co.,Ltd گواهینامه ها